Tingimused

Tingimused

Tingimused

Tingimused

Tingimused
Tingimused
Tagasiside

Tingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
1.1. Müügitingimused kehtivad futukakids.ee veebipoest ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja Korvit OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad futukakids.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3. Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel futukakids.ee

2. Hinnainfo ja maksmine

2.1. Kõik veebipoes futukakids.ee toodud hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%

2.2. Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.

2.3. Transpordi hinnad on Eesti sisesed.

2.4. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

2.5. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Korvit OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.6. Veebipood futukakids.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel futukakids.ee

2.7 Maksmine toimub järgmisel viisil:

2.7.1 Ülekandega

2.7.2 Läbi Maksekeskuse, Klient saab kasudada pangalinki järgmistes pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop.

2.7.3 Sularahas kaupade kohaletoimetamisel. 
2.7.4 Järelmaksuga kasutades meie partnerid Holm Bank AS või Esto AS

 

3. Tellimuse vormistamine

3.1. futukakids.ee veebipoest saavad osta nii registreeritud kasutajad kui ka külalised.

3.2. Lisage soovitud tooted ostukorvi

3.3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise ja makse viis ja vajutage lingile „Kinnitan tellimuse“.

3.4. Ostu kinnitamisel saadetakse Teile e-kirjaga arve.

3.5. Tellimuse ettemaks 100%. Tarneaeg eeltellimisel 2-10 nädalat.Enamus kaup on laos kohe olemas, välja arvatud tooted millele märgitud „EELTELLIMISEL“.

3.6. Kauba saadavusel on kauba tarneaeg 1-5 päeva arve laekumisest alates.

3.7. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1. Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Korvit OÜ arveldusarvele.

4.2. Tellimuse maksetähtaeg on 3 päeva, kui selle aja jooksul arvet ei tasuta, tellimus tühistatakse.

5. Kohaletoimetamine
5.1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood futukakids.ee tellimuse ning annab selle kohale toimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.


 

5.2. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

5.3 E-poe veebilehel näidatud tarneaeg kehtib ainult siis, kui kaup on meie partnerite laos olemas.

5.4 Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

5.5 Kaubale on võimalik kliendil ka ise järgi tulla. Eelnevalt tuleks aeg kokku leppida

6. Tagastamisõigus

6.1. Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
6.1.1  Taganemisõigus ei kehti kaubale, mida ei olnud meie laos ja oli tellitud kliendi soovil.

6.2. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis.

6.3. Soovides toodet tagastada, palume sellest meile hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist teada anda info@futukakids.ee. Kauba tagastamisel peab ostja esitama vastavasisulise avalduse ja tagastama müüjale kauba omal kulul.

6.4. Kõik tagastused töötame läbi 5 tööpäeva jooksul peale toote meieni jõudmist. Vahetame toote ringi või maksame toote hinna.

6.5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

6.6. Kauba tagastamisel ei tagastata kauba saatmiskulusid.
6.7 Tagastamisele kuuluvast summast, mis on laekunud makseterminali kaudu või internetipanga maksena, on müüjal õigus maha arvata panga vahendustasu protsent.

6.8. Juhul kui kaup on edasimüügiks kõlbmatu ostja süül ja ei ole originaalpakendis on Veebipoel õigus nõuda leppetrahvi ostjalt, kuni 50% toote hinnast, mis peetakse kinni tagastamisele kuuluvast rahast.

7. Vääramatu jõud

7.1. Veebipood futukakids.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood futukakids.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Isikuandmete töötlemine

8.1. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

8.2. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel futukakids.ee

8.3. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka futukakids.ee poolne ligipääs.


 

9. Pretensioonide esitamise kord

9.1. futukakids.ee vastutab Kliendi müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile. (Elektronikale 6 kuud).

9.2. futukakids.ee veebipood ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena.

9.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist.

9.4.Toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (ilma transpordimaksumuseta) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

9.5. Müügilepingust taganemise korral hüvitab futukakids.ee Kliendile kauba eest tasutud summa Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.

9.6. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@futukakids.ee pretensioon kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

9.7. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud ühe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

9.8. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

10.Muud tingimused

10.1. Veebipood futukakids.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest:

10.1.1. Tootele on tekitatud mehhaaniline vigastus, tegemist on tavapärase kulumisega.

10.1.2. Toote on kasutatud mittesihtpäraselt, valesti kasutatud või lohakalt hooldatud.

10.1.3. Toodet on ise remonditud, tekitatud ülepinge või niiskuskahjustus.

10.2. Veebipoest futukakids.ee ostetud elektriautod on väljas sõitmiseks aga mitte väljas hoidmiseks!!!

10.3. Veebipoest futukakids.ee ostetud elektriautod on mõeldud kodukasutuseks, kui autosid kasutatakse teenuste osutamiseks, rentimiseks on garantiitingimused kokkuleppel.

10.4. Juhul kui ostetud tootele on vajalik teostada garaniiremont, peab klient selle meieni toimetama.

Toodete pildid on illustratiivse tähendusega.

Palun andke meile alati teada, kui Teil on tellitud kaubaga probleeme tekkinud ning proovime leida kõiki osapooli rahuldava lahenduse.

Futukakids @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper